top of page

CLA Hrvatska Trijumfira na Game Gang Show i Reconnect Gaming Fest Finalima

Prošlotjedni finali u Sloveniji i Srbiji bili su veliki uspjeh za CyberLive!Arena esports ligu. Navijači su bili počašćeni nevjerojatnom igrom i vještinama naših igrača i trenera iz CLA Hrvatske.

U Sloveniji su se u finalima Game Gang Show okupili neki od najtalentiranijih igrača u regiji. Konkurencija je bila žestoka, ali na kraju je FICO izašao kao pobjednik, osvojivši željeni naslov prvaka. Th3Prod1gy je pružio snažnu borbu, završivši na drugom mjestu, dok je Dubac zauzeo 5-8. poziciju.

Akcija se nastavila u Srbiji, gdje su se igrači natjecali za naslov prvaka na Reconnect Gaming Festu. Nakon žestoke bitke, brstimir je trijumfirao i osvojio krunu. Ogroman trud uložio je Marac90, koji se na kraju plasirao na drugo mjesto. JokerTole i TUNA13 zauzeli su 5-8. mjesta.

Čestitamo FICO, brstimiru i ostalima na njihovim nevjerojatnim izvedbama i zasluženim turnirskim trofejima. Jedva čekamo vidjeti što budućnost donosi za CyberLive!Arenu i talentirane igrače koji čine eFootball tako uzbudljivim sportom.